100ks Jednoduchý LC čepičku pro SFP+a XFP BD optický modul ochranný kryt pro ftth přijímač měkké silikonové doprava zdarma ELINK

Výprodej!

100ks Jednoduchý LC čepičku pro SFP+a XFP BD optický modul ochranný kryt pro ftth přijímač měkké silikonové doprava zdarma ELINK

|

SKU: h153

Štítky: optický patchcord, lc upc, dt lc, 10g sfp switch, cap huawei, konektor sc upc, vlákno patch, patchcord sc, optické vlákno deska, optické vlákno konektor.

371.46 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat:13065838003

Pls kontaktujte nás volně pro slevu, pokud velké množství.^_^

Pic Ukázat:

Specifikace

  • Položka Délka: 1m
  • Číslo Modelu: DCADSFPSX
  • Kompatibilní: Huawei
  • Funkce: Simplex
  • MN: 100ks
  • Typ Konektoru: Hybridní
  • Značka: NoEnName_Null
  • barva: černá
  • Položka: SFP dust cap
  • Velikost: SFP
  • Vlákno Typ: Single Mode

1 Recenze 100ks Jednoduchý LC čepičku pro SFP+a XFP BD optický modul ochranný kryt pro ftth přijímač měkké silikonové doprava zdarma ELINK

Přidat recenzi

Související produkty