Huawei Q2 Pro Hybridní Router Celý dům Mesh Systém WIFI Dual Band vysokorychlostní Bezdrátový Router Nastavit 11ac Gigabit Broadband Router

Výprodej!

Huawei Q2 Pro Hybridní Router Celý dům Mesh Systém WIFI Dual Band vysokorychlostní Bezdrátový Router Nastavit 11ac Gigabit Broadband Router

|

SKU: h535

Štítky: huawei wifi router, dell switch gigabit, ok wifi, přizpůsobit wifi, 4g router, mesh routeru, fi, wi router, 5g huawei router, g pro bezdrátové, mesh horní.

1 982.54 Kč 1 724.81 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

1. Jak dítě router a matka směrovače jsou vybaveny full Gigabit Ethernet porty a dual-band 1167M WiFi 2. Plug and Play (US Plug), dítě router bez jakékoliv konfigurace 3. Q2 dítě router nelze použít samostatně, musí být použit s matkou router. 4. Přenosové standardy: 802.11 ac/a/n, 802.11 b/g/n 5. Bezdrátové Pásmo: 2.4 GHz & 5GHz Specifikace: Obecné Model Q2 Typy Bezdrátového Směrovače Standardů WiFi IEEE 802.11 n IEEE 802.11 b/g/n Wi-fi IEEE 802.11 a IEEE 802.11 ac 2,4 GHz 5GHz Napájecí Matka Routeru:

Slabý Signál a Pomalé Připojení?

Váš signál Wi-Fi může být někdy slabé a pomalé s stěny uvnitř vašeho domova. Získat lepší zážitek Wi-Fi,budete potřebovat více než jeden individuální router na pokrytí plné památek.

Tam, kde je Zásuvka,Tam je Wi-Fi

Podporované HUAWEI gigabit powerline čip a PLC Turbo,HUAWEI WiFi Q2 Pro je schopen rozšiřuje 200 Mbps širokopásmovým efektivně. Také,to může podporovat 1 Základna s 15 Satelitů, což vám umožní vychutnat si high-speed Wi-Fi všude.

HUAWEI WiFi Q2 Pro VS značka N router VS značku routeru

Srovnávací Test na Základě Výše uvedených Typů Jednotek

Zapojte se a Vychutnat Wi-Fi

Jakmile Satelit je zapojen, a to bude synchronizovat Wi-Fi jméno a heslo od Základu bez jakékoliv další konfigurace.

Vysokorychlostní Připojení Drátových Zařízení

Gigabit Ethernet port na Satelitní účinně splňuje vysoký-rychlost připojení je kabelové zařízení, jako jsou počítače, TV a NAS. Vaše herní zážitek, přehrávání videa a údaje kopírování rychlost, to vše může být vyrovnán efektivně.

Bezešvé Roaming. Vždy vás připojí k nejlepší dostupné Wi-Fi

Podporuje seamless roaming a kapela řízení inovativní technologie, HUAWEI WiFi Q2 Pro může automaticky přepínat mezi lepší Wi-Fi pásma a hotspotů s jen jednou připojení.

Self-Learning Network, Zlepšuje

HUAWEI WiFi Q2 Pro se učí a přizpůsobuje se měnícím Wi-Fi prostředí každý den a automaticky optimalizuje Wi-Fi kanál v reálném čase, aby se zabránilo rušení. Váš router bude aktivně pamatovat vaše on-line surfování návyky, aby se pochopit a podporovat vás pro větší efektivitu v každodenní úkoly.

HUAWEI AI Life APLIKACE

Správa Wi-Fi připojení nebylo nikdy jednodušší. S HUAWEI AI Life APP, můžete vidět, co se stane, nastavit omezení rychlosti, umožňují host připojení, nastavit Wi-Fi načasování, pauza připojení na zařízení vašich dětí a další.

druh poznámka :bílá a černá,jiné logo ,Náhodné dodávky

Specifikace

 • 2.4 G Wi-Fi Přenosová Rychlost: 1200 Mb / s
 • Podporuje WPS: Ano
 • Značka: Huawei
 • Číslo Modelu: Q2
 • Podporuje VPN: No
 • Max. LAN Rychlost přenosu Dat: 150Mbs
 • Síťový Protokol: IEEE 802.11 b/g/n
 • Vestavěný Firewall: No
 • Typ Sítě: 4G/3G
 • Zabezpečení Bezdrátové Sítě: WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA/WPA2
 • Wi-Fi Podporované Frekvence: 2.4 G
 • Anténa Peak Zisk: 5dBi

1 Recenze Huawei Q2 Pro Hybridní Router Celý dům Mesh Systém WIFI Dual Band vysokorychlostní Bezdrátový Router Nastavit 11ac Gigabit Broadband Router

 1. Pianistyoung – 2021-02-06

  There are some reasons for granting 3 stars temporarily and 5 stars after the manufacturer solves my problem. I hope there are no problems

  3 / 5

Přidat recenzi

Související produkty