HUAWEI Honor Band 5i Fitness Tracker Ženy Náramky Zdraví a Krása Inteligentní Náramek Sportovní Aktivity Tracker USB Nabíjecí Růžový

Výprodej!

HUAWEI Honor Band 5i Fitness Tracker Ženy Náramky Zdraví a Krása Inteligentní Náramek Sportovní Aktivity Tracker USB Nabíjecí Růžový

|

SKU: h677

Štítky: correa hyawei band 4 pro, film čest kapela 5i, atmega32u4 badusb, Huawei, základní fitness náramek, honor roll band, chytrý náramek, kapela honor 6, zobrazení p9 lite, honor band 4i.

959.96 Kč 671.98 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Mladistvý Design Splňuje Ergonomické Pohodlí

Jako stylový splash barev, HUAWEI Honor Band 5i je k dispozici v Coral Růžová, Olivově Zelená a Černý Meteorit.Ten 0.96" barevný dotykový displej nabízí s ohromující vizuální zážitek, poutavé rozhraní a smart oznámení zprávy.

Detekce Krevní Zásobování Kyslíkem

Saturace krve kyslíkem je jednou z důležitých vlastností života, což může odrážet přívodu kyslíku z těla.Pokud hladina kyslíku v krvi je nízká, je snadné způsobit příznaky, jako jsou únava, nedostatek energie, ztráta paměti.Dlouhodobé kyslíku v krvi difeciency poškození mozku, srdce a dalších orgánů.Nadměrné duševní pracovníky, Starší osoby nebo ventilátor populace, lidé v alpské, nebo plošiny, anoxické prostředí a chrápání davu by mělo být nejvíce znepokojeni.

Smart Srdeční Frekvence Sledování

Díky profesionální optická zařízení, zpracování čipy a AI algoritmus, HUAWEI TruSeenTM 3.5 monitory srdeční frekvence s přesností.To také poskytuje inteligentní upozornění přes vibrace, pokud vaše srdeční frekvence přesáhne maximální průměrná srdeční frekvence.4 V nočním režimu, neviditelné světlo zajišťuje méně rozptýlení pro váš lepší spánek.

Snadné Nabíjení, Delší Použití

Zdarma vás z různých kabelů a nabíječek.Vestavěný USB konektor HUAWEI Honor Band 5i zapadá do obecné USB nabíječky, takže můžete nabíjet kdekoliv a kdykoliv.2 jedno nabití pravomoci kapela s více než 6 dnů využití času.3

Každý Jedinečný Straně

Vyjádřit sám sebe tím, že vaše zařízení, stejně osobnosti jako jsi ty.HUAWEI Watch Face Store1 nabízí různé hodinky tváře v různých stylů, sportu, karikatury, inteligence a hi-technologie pro váš výběr.Styl se mění s vaší náladě.

Získat Aktivní.Zůstat Aktivní.

Venkovní / Vnitřní běh, Outdoor / Indoor chůze, Venkovní / Vnitřní cycle6, Eliptické, Veslař, školení Zdarma.Pohodlně si vybrat cvičení z devíti režimy a sledovat své tréninky.HUAWEI Honor Band 5i poskytuje podrobné údaje, výsledky, jako je srdeční tep, zónu srdečního tepu, kroků, vzdálenost, rychlost, kalorie a další.Takže si můžete nastavit sami pro lepší cvičení nebo školení.

Péče Pro Vás Lepší Spánek

Zdravý spánek je základem pro zdravý život.HUAWEI TruSleep™ 2.0 sleduje váš srdeční tep během spánku rozpoznat čtyři fáze a analyzovat kvalitu spánku.Více než identifikace 6 typy problémy se spánkem, ale také poskytnout suggestions5, který vám pomůže vychutnat lepší spánek.

Život Asistent na Zápěstí

Oznámení nějaké zprávy nebo telefonní hovory, Najít telefon, Dálkové Shutter7, Hudba Control8, to vše s dotykem prstu na zápěstí.Žít efektivní život s HUAWEI Honor Band 5i.

Specifikace

 • Jazyk: Němčina
 • Vodotěsné Třída: Profesionální Vodotěsný
 • Typ Obrazovky: OLED
 • Aplikace Věkové Skupiny: ŽENY
 • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
 • Styl: Módní
 • Funkce: Činnost Tracker
 • Kapela Materiál: Oxid KŘEMIČITÝ
 • Dotykový Displej: Ano
 • Značka: čest
 • Styl Obrazovky: Obdélník/Čtverec-tvar
 • Kapela Odnímatelné: Ano
 • Původ: KN(Původu)

0 Recenze HUAWEI Honor Band 5i Fitness Tracker Ženy Náramky Zdraví a Krása Inteligentní Náramek Sportovní Aktivity Tracker USB Nabíjecí Růžový

Přidat recenzi

Související produkty