Zábava, Předložit Své Umění A Zadejte Z A1articles

zdraví, zdravotní péče, medicína

Jako majitel malé firmy, náklady na zdravotní péči jsou mě zabije.

I proto se snaží, aby věnovaly pozornost na současné debaty odehrávající se v Kongresu v průběhu národní zdravotní péče. Klíčových oblastí potenciálních rizik v rámci Federální Anti-Kickback statutu také vzniknout z farmaceutické výrobce vztahy s 3 skupin: nákupčí, lékařů nebo jiných zdravotnických pracovníků, a sales agenty. Činnosti, které představují potenciální riziko zahrnují slevy a další podmínky prodeje nabídl, zákazníků, produktu konverze, konzultační a poradenská platby. Farmaceutických výrobců a jejich zaměstnanců a agentů by si měli být vědomi omezení, Anti-Kickback statutu míst na marketing a propagaci výrobků hradí federální a státní programy zdravotní péče. Za tímto účelem návrh vedení doporučuje, farmaceutické výrobci zajistit, aby tyto činnosti se vešly přímo do jedné z bezpečných přístavů v rámci Anti-Kickback statutu.

Ministerstvo Zdravotnictví a Lidských Služeb vyhlásila bezpečný přístav předpisy, které chrání určité ujednání od trestního stíhání v rámci Anti-Kickback Statutu.

Výzkumníci na University of Tennessee v Centru pro Laserové Aplikace vyvinuli femtosekundový laser, který lze neinvazivně diagnostikovat, mapa, ozařování a spálit rakovinných nádorů. S využitím paprsek, který impulsů na jeden-quadrillionth druhé, tato technologie je schopen hledat výrůstky a zničit je se zvýšeným praskla intenzity. "Použití ultra-krátké světelné pulzy dává nám možnost zaměřit se v dobře uzavřeném regionu a schopnost pro intenzivní záření," říká Profesor Fyziky Křesťanské Parigger. "To nám umožňuje přijít a odejít konkrétní oblast rychle, takže můžeme diagnostikovat a zaútočí na nádorové buňky rychle." Rychlé, přesné technika může vyhnout vytápění přilehlých zdravých tkání a má potenciál pro použití v ambulantní postupy, zejména pro lidi postižené s nádory na mozku, nyní, nicméně, vědci pracují s non-zisk University of Tennessee Research Foundation aby jejich tech na trhu. Roll přes skok pro tiskové zprávy a pohled na laser v akci.

Tam jsou některé věci, na vědomí. Za prvé, tento koncept není nic nového. "Po mnoho let jsme se snažili, aby sklizeň buněk od lidí, a rozšíření těchto buněk na polymeru roste druh nové struktury," Tessa Hadlock, šéf obličeje plastické a rekonstrukční chirurgie v Massachusetts Eye and Ear, řekl CNN , "a dokázali jsme to v zvířata na dlouhou dobu.

" Hadlock, který nebyl zapojen do práce, řekl, že to, co je zde nové, je rozsáhlé sledovat a více pacientů. Ale stále existuje několik neznámých. Lešení použité ve studii je vyrobena z materiálu, možno snížit v průběhu času. Tak daleko, to se zdá být ponižující, jak se očekávalo, a pěstuje uši jsou stále drží svůj tvar. Ale dlouhodobé účinky materiálu je třeba ještě studoval. Navíc, tato léčba je pravděpodobné, že bude drahé a protože je to složité, těžké měřítku.

Přibližně 2% populace je přijala, a mezi 50% a 80% těchto dětí má porucha příchylnosti příznaky, Mnohé z těchto dětí jsou násilní a agresivní, a jako dospělí, jsou v riziku rozvoje různých psychických problémů a poruch osobnosti, včetně antisociální porucha osobnosti , narcistická porucha osobnosti, hraniční porucha osobnosti, a psychopatické poruchy osobnosti Zanedbaných dětí jsou v nebezpečí, sociální stažení, sociální odmítnutí, a všudypřítomné pocity nekompetentnosti Děti, které mají historii zneužívání a zanedbávání jsou na významné riziko vzniku posttraumatické Stresové Poruchy jako dospělí, Děti, které byly sexuálně zneužívány jsou na značné riziko vzniku úzkostných poruch (2,0 násobek průměru), depresivních poruch (3,4 krát průměr), zneužívání alkoholu (2,5 násobek průměru), zneužívání drog (3,8 krát průměr) a antisociální chování (4.3 krát průměr) (MacMillian, 2001). Účinná léčba těchto dětí je problémem veřejného zdraví (Walker, Goodwin, & Warren, 1992).

To je dobře-známý fakt, že lidské bytosti by měly dostat nějaké slunce.

V ideálním případě byste měli strávit alespoň půl hodiny na plném slunci denně.
Většina lidí ví, že světlo ze slunce stimuluje produkci vitaminu D v těle, ale to, co dělá vitamin D? No, ve vědeckých termínech, to je tuk-rozpustný vitamín, nebo secosteroid. To jde do jádra buňky v vaše tělo a buď se otočí na zapnuto nebo vypnuto. Vitamin D pomáhá snižovat riziko infarktu, osteoporózy, Alzheimerovy choroby, deprese, a zároveň posílení imunitního systému, snížení akné, a boj proti diabetu 2. typu. Možná nejdůležitější je, že vitamin D pomáhá výrazně snížit riziko rakoviny. Vzhledem k rostoucí posun směrem k práci v kójích a úřadů, spíše než venku, hladiny vitaminu D jsou na všech-čas nízké po celém světě. Je tu skvělá záminka jít na pláž! Nezapomeňte použít opalovací krém alespoň SPF 15, protože tímto způsobem budete získat vitamín D, ale snížit riziko rakoviny kůže.